בניית אתר וורדפרס

בניית אתרים עם נוכחות באינטרנט

יש לכם רעיון לאתר? אתם מציעים שירות או מוצר באינטרנט?
אנחנו נספק לכם את כל השירותים הקשורים בבניית האתר, החל משלב התכנון, דרך העיצוב, הפיתוח, בדיקת אופטימיזציה ועד לקבלת המוצר הסופי: אתר שעובד, מעוצב נכון, עם חווית משתמש נכונה וכמובן התאמה מלאה למובייל.

כדי לבנות את אתר המתאים ביותר עבורכם, ניפגש, נכיר את קהלי היעד שלכם, המתחרים, והייחוד של השירות או המוצר אותו הנכם מעוניינים לקדם, ביחד נוכל להתחיל בתהליך העבודה של בניית האתר.

מה אנחנו מציעים

האתר יותאם לדרישות של מנועי החיפוש

הדרכה מלאה ומפורטת לגבי האתר ומערכת הניהול שלו

מערכת ניהול תוכן שתעזור לך לעדכן את האתר מכל מקום ובכל זמן

בניית אתר אינטרנט רספונסיבי אשר נתמך גם במובייל

יש לנו את הניסיון והכלים לבנות עבורך נוכחות אינטרנטית אפקטיבית

תהליך בניית אתרים

אפיון האתר

שלב האפיון הוא השלב החשוב ביותר והמשמעותי ביותר בבניית האתר בו נגדיר את הפונקציות הנדרשות לאתר. שלב האפיון הוא סיכום בכתב של כל מערכות האתר הן ברמת המשתמש והן ברמת ממשק הניהול.

עיצוב האתר וחווית משתמש

לאחר אישור האפיון, נעביר סקיצות ראשוניות אליכם לעיון עד לשביעות רצונכם מעיצוב האתר. אנו נדאג שחווית המשתמש מהעיצוב ומהתאמת ממשק המשתמש של האתר אליכם תהיה ברמה הגבוה ביותר.

פיתוח האתר ובדיקת האתר

כשהסתיימה עבודת העיצוב ואושרה, מתחילה עבודת הפיתוח. במהלכה אנחנו שמים דגש על התאמה לדפדפנים שונים ועל עמידה במפרט שסוכם עליו לפני תחילת העבודה. כאשר גם בשלב זה יש לכם מקום להעיר ולשנות דברים.

קידום האתר והדרכה

בשלב זה מוודאים כי האתר עובד כראוי, הגרפיקה ממוקמת בהתאם לעיצוב ושכל התהליכים באתר עובדים בצורה חלקה. לצורך היכרותכם עם מערכת הניהול, תינתן הדרכה בת שעתיים במשרדי החברה/בבית הלקוח במסגרת ההדרכה הלקוח ילמד לתפעל את המערכת על כל צדדיה.

לקבלת ייעוץ חינם, והצעת מחיר